Подробнее на сайте: https://sidenews.ru https://targetnews.ruhttps://newsmoment.ru https://newsabc.ru
https://exactnews.ru
https://newsnight.ruhttps://bordernews.ruhttps://newsinit.ru https://calmnews.ru https://news720.ru https://newsrecent.ru https://rawnews.ruhttps://branchnews.ru
https://newsquick.ru
https://newsaim.ru

آموزش اضافه کردن آیکن سایت برای آیفن و آی پد

محصولات شرکت اپل در دنیا در حال گسترش می باشد و روزانه کاربران زیادی به علاقه مندان این محصولات اضافه می شود. بیش از 85 درصد از کاربران این محصولات به آخرین نسخه سیستم عامل این محصولات یعنی iOS7 روی آورده اند.

در این نسخه از این سیستم عامل ویژگی جدی اضافه شده است به نام ‘Add To Homescreen’ که شما هم باید به کاربرانتان اجازه بدهید که آدرس وب سایتتان را در HomeScreen خود ذخیره کنند.

ادامه مطلب...

نکات بازاریابی اینترنتی

در سال 2015 خواسته یا ناخواسته بازارها دچار دست‌خوش تغییرات متعددی شده‌اند. اگر کسب‌ وکار های کوچک و تازه راه اندازی شده خود را با این تغییرات همراه نسازند خطر سقوط و نابودی حتماً آنها را تهدید خواهد کرد. ما به شما توصیه می‌کنیم برای بهبود وضعیت کسب و کارتان حتماً این مقاله را مطالعه نمایید. در این مطلب قصد داریم 8  نکته مفید و زود بازده را که در سال های اخیر بسیار کار آمد شده است را به شما معرفی کنیم.

ادامه مطلب...

7 توصیه طراحی سایت برای تجارت الکترونیک

در سال 2015 وقتی مردم گوشی‌های جدید خود را خریداری می‌کنند توقع دارند تا وب سایت ها قالب های خود را از نو طراحی کرده تا وب سایت های سازگار با موبایل بیشتری را مشاهده کنند. این تغییر و تحولات در حال حاضر بیشتر شامل سایت های پر بازدید و مردمی شده است مانند سایت های سرگرمی، سایت های خبری و وب سایت های مرجع نرم‌افزار موبایل.

ادامه مطلب...

17 نکته برای افزایش سرعت بارگذاری

سرعت بارگذاری صفحات سایت مهمترین بخش سئو و قابلیت های کاربردی یک سایت محسوب می شود. سرعت بارگذاری صفحات یکی از 200 شرط گوگل برای مشاهده شدن در صفحات و نتایج ابتدایی جست و جو ها می باشد. وب سایت های رقیب با قابلیت ها و امکانات بیشتر هر روزه بیشتر و بیشتر شده و سعی دارند تا مردم را به سمت خود روانه کنند. اگر سرعت بارگذاری صفحات خود را بیشتر نکنید بیش از پیش بازدید کنندگان سایت خود را از دست خواهید داد.

ادامه مطلب...

درباره ما

گروه طراحی لایت وب از سال 1391 با اتکا به لطف پروردگار فعالیت خود را در حوزه فناوری اطلاعات، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و برنامه نویسی آغاز کرده و تا به امروز توانسته قدمی هر چند کوچک در پیشبرد این حرفه داشته باشد.

مطالعه بیشتر ...

تماس با ما

برای دریافت مشاوره و تماس با ما میتوانید از راه های زیر اقدام نمایید
شماره تماس: 6651-752-0910
آدرس ایمیل: info [@] lightweb.ir
تلگرام اینستاگرام