کلمه seo یا سئو مخفف کلمه search engine optimization و معنای لغوی آن بهینه سازی موتور های جست و جو می باشد که امروزه یکی از اساسی ترین مراحل طراحی سایت می باشد؛ زیرا هرچند شما وب سایتی جذاب و کار آمد داشته باشید اما اگر در معرض بازدید کنندگان قرار نگیرد نمیتواند بازدهی که مد نظر شما بود را داشته باشد.

سئو سایت در عمل به معنای اعمال و پیاده سازی الگوریتم ها و دستور العمل های موتور های جست و جو بر روی وب سایت می باشد که در نهایت این عمل موجب ارتقاع جایگاه شما در موتور های جست و جو گر از جمله گوگل می باشد.

سئو وب سایت دارای چندین مرحله می باشد که این مراحل نیازمند زمان میباشند تا بتوانند تاثیر خود را به نمایش بگذارند و پس از انجام این مراحل شما شاهد افزایش بازدید وب سایت و همچنین ورود کاربران از موتور های جست و جو گر خواهید بود.

آنالیز وب سایت یکی از مهمترین مراحلی می باشد که اولین قدم سئو سایت می باشد. آنالیز وب سایت بدین معنا است که موقعیت کنونی سایت شما در موتور های جست و جو و همچنین رقبای شما مشخص میگردد و سپس انتخاب کلمات صحیح و متناسب با موضوع وب می باشد.

بهبود رنکینگ در اجرای سئو سایت : اکثر مردم اعتقاد دارند که عنوان طراحی سایت جایی است که باید نام تجاری و یا نام دامنه خود را ذکر کنند . این کاملا اشتباه است و عنوان صفحات یکی از آسان ترین راه هایی است که شما می توانید به موتور های جستجو از منظر سئو سایت بگویید که صفحه مورد نظر از طراحی وب سایت شما در چه موردی است و نیز صفحات طراحی سایت شما چگونه طبقه بندی شده اند . در حالی که بسیاری از افراد به عنوان صفحات از منظر سئو سایت توجه ندارند ، موتور های جستجو به آن توجه می کنند .
شما می توانید با قرار دادن مهم ترین کلمات کلیدی در عنوان طراحی سایت خود ، از این فرصت استفاده کنید برای این که رتبه بالایی را برای کلمات کلیدی مورد علاقه خود بدست بیاوربد . اگر شما هنوز مایلید که عنوان طراحی وب سایت شما شامل نام شرکت و یا دامین شما یاشد ، می توانید نام تجاری و یا دامین طراحی سایت خود را بعد از کلمات کلیدی و بعد از خط فاصله قرار دهید که از نظر سئو سایت موثرتر خواهد بود.( مثلا ” کلاه های رایگان - yourcompany.com “) بدین منظور که نشان دهید این کلمات کلیدی از منظر سئو وب سایت برای شما بسیار مهم هستند .

افزایش تعداد کلیک به واسط سئو : بهینه سازی سایت در موتور های جستجو تنها قرار گرفتن در رتبه های برتر و صفحات اولیه موتور های جستجو نیست ، بلکه به معنای جذب میزان ترافیکی است که شما از طراحی سایت خود انتظار دارید . اگر شما برای عبارت ” کلاه های رایگان ” رنک #۶ داشته باشید ، هنگامی که کاربری عبارت ” کلاه های رایگان ” را جستجو می کند ، در صورتی که عبارت جستجو شده در عنوان طراحی وب سایت شما موجود نباشد ، کاربر فرق زیادی میان طراحی سایت شما و دیگر طراحی وب سایت ها مشاهده نمی کند .
در صورتی که عنوان طراحی سایت شما شامل کلمه کلیدی مورد نظر شما باشد ، کاربر با جستجوی کلمه کلیدی ، عنوان طراحی وب سایت شما را به صورت پررنگ و مشخص ( bold ) مشاهده می کند و این به مقدار بسیار زیادی میل کاربر را برای مشاهده طراحی وب سایتشما افزایش می دهد .

برای درخواست مشاوره و یا درخواست بررسی رایگان وضعیت بهینه سازی و سئو وب سایت خود میتوانید از فرم زیر اقدام نمایید.

 

 

فرم تماس با ما

متن پیام

موضوع
بخش
نام و نام خانوادگی
شماره تماس
آدرس ایمیل
 

درباره ما

گروه طراحی لایت وب از سال 1391 با اتکا به لطف پروردگار فعالیت خود را در حوزه فناوری اطلاعات، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و برنامه نویسی آغاز کرده و تا به امروز توانسته قدمی هر چند کوچک در پیشبرد این حرفه داشته باشد.

مطالعه بیشتر ...

تماس با ما

برای دریافت مشاوره و تماس با ما میتوانید از راه های زیر اقدام نمایید
شماره تماس: 6651-752-0910
آدرس ایمیل: info [@] lightweb.ir
تلگرام اینستاگرام