در دنیای تجارت امروز و با توجه به رقابت گسترده در زمینه جذب مشتری و اهمیت کسب جایگاه و اعتبار مناسب در زمینه کاری شما، داشتن یک وبسایت اختصاصی امری ضروری و انکار ناپذیر می باشد. ابزار و راهکارهای بسیاری برای معرفی بهتر شرکت شما، بهبود ارتباطات و جذب مشتریان جدید در دسترس می باشد ولی یکی از بهترین و پربازده ترین آنها طراحی سایت برای کسب و کار خود و راه اندازی پایگاه تبلیغاتی شما در فضای اینترنت می باشد.

گرچه شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها می تواند برای شما به عنوان یک معرفی کننده ی آنلاین باشند، اما داشتن یک وب سایت شخصی تحت دامنه ی اینترنتی مختص شما، برای کسانی که لازم به داشتن سایت یک وب سایت اختصاصی هستند، چندین برابر مفید تر می باشد و همچنین تمام محدودیت های شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها از بین می برد.

شرکت ها و موسسات با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند رزومه شرکت و معرفی نامه خود، کالا ها و محصولات یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و محدودیت زمانی، معرفی نمایند.

پیدا کردن بازارهای هدف از طریق بازاریابی اینترنتی که لازمه ی آن داشتن یک سایت حرفه ای و کار شده است، از اصلی ترین مسائلی است که میتوان از طریق وب سایت شرکتی به آن رسید.

در صورتی که طراحی وب سایت شما با توجه به استانداردهای سئو و گوگل طراحی شود، شرکت یا کسب و کار شما میتواند در بازه ی زمانی کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسد. طراحی سایت اختصاصی یکی از مهمترین انواع طراحی سایت است که باید با توجه به نوع کار و تجارت شرکت و توجه به بازارهای هدف و در نظر گرفتن کلمات کلیدی و کلمات هدف آن شرکت و موسسه طراحی گردد.

ظاهر تارنمای یک شرکت باید بصورتی باشد که مشتریان هدف خود را راضی نگه دارد. داشتن یک گرافیک مناسب ولی در عین حال زیبا با توجه به جزئیات آن، میتواند در اعتماد سازی مشتریان به آن کمپانی تاثیر به سزایی داشته باشد. امکانات در قالب سایت طوری باید قرار گیرد که اهداف اصلی شرکت را در مسیر درستی روبروی کاربر قرار بدهند.

هزینه راه اندازی و طراحی سایت شرکتی در حالت عادی بالا بنظر میرسد ولی بازخورد آن در کسب و کار شما و افزایش اعتبار و فروش شرکت به قدری بالا می باشد که به راحتی هزینه های خود را در کوتاه ترین زمان جبران خواهد نمود.

برخي از مزاياي وب سايت براي شركت ها :

  • كم هزينه بودن نسبت به ساير روش هاي تبليغ
  • مشاهده توسط تعداد نامحدودي بيننده
  • نامحدود بودن موضوعات تبليغاتي
  • در دسترس بودن از هر مكان و در هر زمان
  • بيشترين ميزان اثرگذاري بر روي بينندگان
  • ايجاد ارتباط با مشتري و امكان مشاوره

همه گیر شدن استفاده از اینترنت و سایتهای اینترنتی و سایتهای شرکتی تقریبا تمامی کسب و کار ها در روند کاری خودشان دچار تغییر و تحولاتی شده و بسیاری از شرکت ها و کسب و کار های بزرگ و کوچک با استفاده از بستر عظیمی که دنیای مجازی برایشان فراهم کرده است پیشرفت ها و فرصت های جدیدی برای کسب درامد خود ایجاد کرده اند. طراحی سایت شرکتی راه نفوذ شرکت به بازارهای جدید و قویتر فراهم می کند و این سایت خبری طراحی شده به عنوان شناسنامه ی اینترنتی شما می باشد و معرفی کننده ی کسب و کار شما در عرصه ی جهانی و بین المللی خواهد شد. شما می توانید در سایت خود به خدمات، توانمندی ها و ارائه محصولات خود پرداخته، رزومه کاری، سوابق و اهدافی که دارید را بیان کرده و با معرفی شرکت خود کسب و کار خود را رونق بخشید.

 

در صورت تمایل برای دریافت مشاوره و یا درخواست طراحی وب سایت، فرم زیر را برای بخش طراحی وب ارسال نموده و یا با شماره های ما تماس بگیرید.

متن پیام

موضوع
بخش
نام و نام خانوادگی
شماره تماس
آدرس ایمیل
 

درباره ما

گروه طراحی لایت وب از سال 1391 با اتکا به لطف پروردگار فعالیت خود را در حوزه فناوری اطلاعات، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و برنامه نویسی آغاز کرده و تا به امروز توانسته قدمی هر چند کوچک در پیشبرد این حرفه داشته باشد.

مطالعه بیشتر ...

تماس با ما

برای دریافت مشاوره و تماس با ما میتوانید از راه های زیر اقدام نمایید
شماره تماس: 6651-752-0910
آدرس ایمیل: info [@] lightweb.ir
تلگرام اینستاگرام